Na skróty:  aktualności grzejnik grzałki elementy grzejne Strona główna produkty nurkowe parnik grzejnik Katalog produktów grzałki zapytanie elementy grzejne Złóż zapytanie
 
Aktualności

XII Dni Gminy Konopiska
2013-05-23

IV Parada Orkiestr Dętych, uroczyste wręczenie Statuetek Wójta Gminy Konopiska, prezentacje artystyczne, koncerty zespołów Chrząszcze oraz DreamGirls, Kabaretowa Biesiada Polska - w tegorocznym programie XII Dni Gminy Konopiska nie zabrakło muzyki, barw, momentów radości i wzruszeń. Imprezę - pod honorowym patronatem Wójta Gminy Konopiska Jerzego Sochy zorganizowało Gminne Centrum Kultury i Rekreacji, a jednym ze sponsorów strategicznych byli jak co roku państwo Elżbieta i Roman Mońka – właściciele Firmy ELIKO. Imprezie sprzyjała przepiękna majowa pogoda, co przełożyło się na bardzo duże zainteresowanie mieszkańców naszej Gminy. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia.

XII Dni Gminy Konopiska XII Dni Gminy Konopiska
XII Dni Gminy Konopiska XII Dni Gminy Konopiska XII Dni Gminy Konopiska
XII Dni Gminy Konopiska XII Dni Gminy Konopiska XII Dni Gminy Konopiska


Gwarancja Profesjonalnej Obsługi Klienta
2013-05-10

Z ogromną przyjemnością informujemy, że zarząd more7 Polska Sp. z o.o. podjął decyzję o przyznaniu firmie Eliko certyfikatu "Gwarancja Profesjonalnej Obsługi Klienta".

Otrzymany certyfikat to dowód wzrostu zadowolenia naszych Odbiorców i Partnerów Handlowych. Zachęcamy do zapoznania się z profilem Eliko na stronach CRM7.

CRM7


Akcesja Eliko do Polskiej Izby Kolejnictwa
2013-04-30

Szanowni Klienci i Partnerzy Handlowi

Z dumą informujemy, że podczas posiedzenia Rady Izby 25-go kwietnia 2013 roku, nasza Firma została przyjęta w poczet firm zrzeszonych w Polskiej Izbie Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei.

 

Akcesja


ELIKO w Grupie SBS
2013-02-04

W tym roku mijają trzy lata współpracy naszej Firmy z jedną z największych w Polsce Grup zakupowych – SBS. Z tej okazji ukazał się newsletter Grupy SBS, w którym zamieszczony został artykuł o naszej Firmie, oraz rozmowa z właścicielami – Państwem Elżbietą i Romanem Mońka.

Gorąco zapraszamy do lektury newslettera.ELIKO wspiera WOŚP
2013-01-10

Nasza Firma, oprócz działalności stricte biznesowej, wspiera swoimi działaniami wszelkie lokalne akcje charytatywne i dobroczynne.

W tym roku po raz kolejny aktywnie uczestniczymy w organizowanej przez Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Konopiskach, zbiórce środków na rzecz fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka.

WOŚP

Mamy nadzieję, że przekazane przez naszą Firmę produkty, choć w drobnym stopniu przyczynią się do wsparcia konta WOŚP.

Niech na twarzach dzieciaków i osób starszych potrzebujących pomocy pojawi się dzięki temu uśmiech.

 

Pozdrawiamy

Właściciele ELIKO Sp. J.

Elżbieta i Roman Mońka