Na skróty:  aktualności grzejnik grzałki elementy grzejne Strona główna produkty nurkowe parnik grzejnik Katalog produktów grzałki zapytanie elementy grzejne Złóż zapytanie
 
Aktualności

Giełda Promocji Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Częstochowskiej
2012-12-06
Giełda Promocji Absolwentów

Giełda Promocji Absolwentów

Giełda Promocji Absolwentów

W dniach 4 i 5 grudnia b.r. w Auli Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej odbyła się Giełda Promocji Absolwentów. Wśród tegorocznych wystawców – absolwentów, tradycyjnie nie mogło zabraknąć naszej Firmy.

ELIKO po raz kolejny zaprezentowało swoje osiągnięcia, tym razem w dziedzinie elementów grzejnych stosowanych w branży kolejowej.

Giełda po raz kolejny była znakomitą okazją do integracji środowiska związanego z Politechniką Częstochowską,  wymiany biznesowych informacji oraz nawiązywania kontaktów handlowych i personalnych.

Spotkanie Absolwentów Politechniki otwiera także możliwości do przedstawienia ewentualnych ofert pracy zarówno dla studentów kończących Uczelnię, jak i jej absolwentów.

Wzorem lat ubiegłych wydany został katalog zawierający informacje o firmach prezentujących się na Giełdzie – a warto podkreślić, że w tegorocznej edycji wzięło udział ponad dwadzieścia firm z całej Polski.

Zapraszamy na kolejne spotkanie.Elementy grzejne do trakcji kolejowej
2012-11-26
opornicowe
płyta
zamkowa

W październiku tego roku Firma ELIKO wprowadziła do swojego asortymentu kolejną pozycję.

Wdrożyliśmy do seryjnej produkcji Grzałki opornicowe do ogrzewania rozjazdów kolejowych dostępne w czterech mocach: 900, 1050, 1250
i 1600 W

Dla zoptymalizowania naszej oferty dla branży kolejowej, proponujemy naszym Kontrahentom również płyty grzewcze PGJ – 500W oraz grzałki zamkowe 250 W.

Wszystkie produkty są wykonywane ściśle według wytycznych PLK,
i spełniają normy niezbędne do ich zastosowania w kompleksowym wyposażeniu EOR.

Nowe produkty mogą Państwo obejrzeć w zakładce Katalog produktów -> Rozwiazania branżowe.

Serdecznie zapraszamy do współpracy Firmy związane z zaopatrzeniem oraz restrukturyzacją bocznic i taboru kolejowego.Lataj z Eliko
2012-05-25
orkiestra
kosz
balon

Jak co roku w maju odbyły się  XI Dni Gminy Konopiska  - dni pełne muzyki, sportowych emocji oraz doskonałej pogody.

Wspaniały – trzydniowy maraton imprez rozpoczęły Ogólnopolskie Zawody Balonowe o Puchar Wójta Gminy Konopiska,  do którego przystąpiło dziewięć ekip zarówno z Polski jak i z zagranicy m.in. Francji.

Tradycyjnie już Firma ELIKO objęła mecenatem i była sponsorem zawodów, umożliwiając zarówno dorosłym jak i młodszym mieszkańcom Konopisk, podróż balonową gondolą, nad przepięknym terenem naszej Gminy. Niezapomniana podróż balonem, w towarzystwie doświadczonych operatorów, dostarczała niesamowitych wrażeń tym bardziej, że pogoda sprzyjała uczestnikom lotów.

Mogliśmy podziwiać piękniejącą w oczach infrastrukturę i zabudowę Gminy Konopiska, oraz obejrzeć z lotu ptaka powiększające się systematycznie, i modernizowane tereny Przedsiębiorstwa Państwa Elżbiety i Romana Mońka. Zapraszamy za rok do Konopisk na podniebną podróż z ELIKO.Mistrzostwa Polski w Kolarstwie przełajowym w Konopiskach
2012-03-22

W dniu 18.03.2012 odbyły się w Konopiskach Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym w kategorii Masters.

kolarz

Na dobrze przygotowanej  trasie, biegnącej przez tereny Ośrodka wypoczynkowego „Pająk” wystartowało   ponad 50 zawodników w różnych kategoriach wiekowych.

Przy pięknej  marcowej pogodzie ,licznie zgromadzona publiczność, mogła  podziwiać zmagania czołówki polskich przełajowców.

mistrz

Jednym ze sponsorów i patronów medialnych tego wydarzenia była Firma ELIKO – czołowy polski producent elementów grzejnych. Naszą Firmę reprezentowała Pani Marzena Zasada, która to uczestniczyła w ceremonii dekoracji zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

statuetka

W podziękowaniu za pomoc finansową i zaangażowanie w organizacji zawodów, na ręce Pani Prezes ELIKO Elżbiety Mońka została przekazana pamiątkowa statuetka, którą wręczył Prezes Zarządu Firmy Extremizer Promotion Pan Dariusz Kuroń.

 

ELIKO, kolejny już raz angażuje się w działania ponad lokalne, poprzez wspieranie i sponsoring wydarzeń, na stałe wpisujących się w kalendarz kulturalny i sportowy Gminy Konopiska.Prezes Elżbieta Mońka – Kobietą Roku 2011
2012-03-13

            Z nieukrywaną satysfakcją mamy zaszczyt poinformować, że Kobietą Roku 2011 w kategorii „Kobieta Biznesu” w Gminie Konopiska, została wybrana Pani Prezes ELIKO- Elżbieta Mońka.

 

statuetkadyplom
wręczenie nagrody

          Tytuł ten znakomicie scharakteryzował osobowość laureatki, jej przebojowość, upór w dążeniu do celów, charyzmę przy jednoczesnym pozostawaniu kobietą ciepłą, pogodną, wierną ideałom Firmy Rodzinnej.

          Pani Prezes doskonale zdaje sobie sprawę, że sukces ten niesie ze sobą odpowiedzialność za  zaufanie jakim została obdarzona, a to mobilizuje ją do jeszcze większego zaangażowania w swoją pracę, aby nie zawieść oczekiwań swoich wyborców.

           W związku ze zwycięstwem w konkursie Kobieta Roku 2011 w kategorii Kobieta Biznesu , Pani Prezes chciałaby serdecznie podziękować wszystkim głosującym za okazane zaufanie, życzliwość oraz gest dobrej woli, które skłoniły do oddania głosu właśnie na nią.