Na skróty:  aktualności grzejnik grzałki elementy grzejne Strona główna produkty nurkowe parnik grzejnik Katalog produktów grzałki zapytanie elementy grzejne Złóż zapytanie
 
Aktualności

Medal „Zasłużony dla Gminy Konopiska”
2011-03-15

Medal w pudełku

 „Nie w tym jest wart człowiek,
co przemyślał i przeżył,
ale co zrobił dobrego na świecie...”
Aleksander Kamiński

Medal

W dniu 18 listopada 2010 firma „Eliko”, jako jedna z nielicznych, została wyróżniona za wieloletni wkład i zaangażowanie w rozwój Gminy, medalem „Zasłużony dla Gminy Konopiska”.Współfinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
2010-04-14

Tablica informacyjna

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma ubiega się o dofinansowanie projektu pod nazwą „Organizacja linii technologicznej produkcji grzałek”. Projekt ten zostanie zrealizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 – 2013. Będzie on dofinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.Śląskie Centrum Przedsiębiorczości

 

Więcej informacji na temat wykorzystania funduszy unijnych mogą Państwo uzyskać klikając obok na logo Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości – Instytucji Pośredniczącej Drugiego Stopnia w naszym regionie.

 Gazele Biznesu
2009-08-27

Szanowni Państwo,

Jest nam bardzo miło poinformować o przyznaniu firmie ELIKO tytułu„Gazeli Biznesu", czyli zaliczeniu nas przez dziennik „PulsBiznesu" do grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

Klikając na logo umieszczone obok, mogą się Państwo dowiedzieć więcej o firmie ELIKO w rankingu "Pulsu Biznesu".

Na zdjęciach właściciele firmy ELIKO podczas uroczystości wręczenia tytułu "Gazela Biznesu".

 Nowe opakowania grzałek GRBT
2009-05-28

 

 Szanowni Państwo

Dbając o jakość i atrakcyjność sprzedaży naszych wyrobów, wprowadziliśmy estetyczne opakowania grzałek łazienkowych. Badając rynek uzyskaliśmy od naszych odbiorców bardzo pozytywne opinie na ten temat. W trosce o dalsze umacnianie marki ELIKO na rynku, podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu również nowych opakowań kartonowych do wszystkich elementów grzejnych typu GRBT TSE.

Nowe opakowania kartonowe pozwolą Państwu:
osiągać wyższe marże na tych produktach,
lepiej eksponować towar na półkach sklepowych,
sprzedawać towar jako markowy,
stosować wygodne opakowania zbiorcze (20 szt.),
sprzedawać więcej!

 

 

 

 Grzałki z termostatem do grzejników łazienkowych.
Nowe ekologiczne pudełka kartonowe.

2009-01-15

Szanowni Państwo,

od dłuższego czasu wspólnie z Państwem pracujemy nad umacnianiem marki ELIKO oraz ulepszaniem naszych produktów. Od prawie 2 lat posiadamy w swojej ofercie grzałki z termostatem do grzejników łazienkowych. Przez ten czas produkt zdążył się umocnić na rynku i został znacząco ulepszony. Teraz poczyniliśmy kolejny krok. Jest mi niezmiernie miło poinformować Państwa, że od 1 stycznia 2009 grzałki te sprzedawane są w nowych solidnych i ekologicznych pudełkach kartonowych. Wzór takiego pudełka załączamy jako zdjęcie. W takim opakowaniu grzałki łazienkowe ELIKO pozwolą Państwu realizować znacznie wyższe marże produktowe, ponieważ są one już produktami z „górnej półki”. Gorąco zachęcam do wprowadzenia ich do swojej oferty.


Aby całkowicie zminimalizować Państwa ryzyko związane z wprowadzeniem nowej grzałki do sprzedaży, firma ELIKO zapewnia na ten produkt gwarancję zwrotu, ważną przez jeden rok od zakupu. Oznacza to, że możecie Państwo zwrócić niesprzedaną grzałkę łazienkową bez podania przyczyny, a my zwrócimy Państwa pieniądze. Czy sprzedaż może być jeszcze łatwiejsza?

Jestem Przekonany, że produkt ten pozwoli zarówno Państwu jak i naszej firmie podnieść ogólną sprzedaż oraz znacząco zwiększyć osiągany zysk. Czekam na państwa opinie pod adresem: robert.monka@eliko.pl.