Na skróty:  aktualności grzejnik grzałki elementy grzejne Strona główna produkty nurkowe parnik grzejnik Katalog produktów grzałki zapytanie elementy grzejne Złóż zapytanie
 
Aktualności

Giełda Promocji Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Częstochowskiej
2014-12-05

W dniach 01/02.12.2014 w Hali Sportowej Klubu Politechniki Częstochowskiej odbyła się Giełda Promocji Absolwentów SWPCZ .

Firma ELIKO Państwa Elżbiety i Romana Mońka,  jako wielokrotny uczestnik Giełdy, miała przyjemność zaprezentować dorobek mijającego 2014 roku, jak i podsumować mijające 33 lata działalności na rynku.

Coroczne spotkania na Politechnice  Częstochowskiej, wpisały się na stałe w tradycję uniwersyteckiego, biznesowego i towarzyskiego życia Częstochowy. Dwa dni Giełdy wypełniły długie rozmowy, wspomnienia i  omówienia sytuacji na rynku przedsiębiorczości w Polsce a także wzajemne reprezentowanie zgromadzonym, własnego, przebogatego dorobku.

Giełda po raz kolejny była znakomitą okazją do integracji środowiska związanego z Politechniką Częstochowską,  wymiany biznesowych informacji oraz nawiązywania kontaktów handlowych i personalnych.

Coroczne spotkanie Absolwentów Politechniki Częstochowskiej , daje  także możliwość  przedstawienia ewentualnych ofert pracy zarówno dla studentów kończących Uczelnię, jak i jej absolwentów.

Wzorem lat ubiegłych wydany został katalog zawierający informacje o firmach prezentujących się na Giełdzie.

Do zobaczenia w przyszłym roku.

Otwarcie Giełdy Otwarcie Giełdy Politechniki rzkDyplom od SWPCz
2014-10-20

Dyplom SWPCzDyplom SWPCzGazele Biznesu 2013
2014-02-10

Gazele Biznesu


Firma ELIKO z dumą chciała poinformować naszych Odbiorców, Partnerów Handlowych i Kontrahentów, że kapituła rankingu „Puls Biznesu” kolejny raz nagrodziła naszą Firmę tytułem „Gazela Biznesu” w kategorii  - „Najdynamiczniej rozwijająca się Firma 2013”

Ranking „Gazele Biznesu”— to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Otrzymane wyróżnienie jest dla naszej Firmy bodźcem do jeszcze bardziej wytężonej pracy i motywacją do wyznaczania ELIKO nowych celów, a przede wszystkim – okazją do wyrażenia podziękowania naszym Szanownym Kooperantom za obdarzenie nas zaufaniem.

Gazele Biznesu


Giełda Promocji Absolwentów Politechniki Częstochowskiej 2013
2013-12-04

W dniach 02-03.12.2013 Klub Integracyjno – Promocyjny Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Częstochowskiej po raz kolejny zorganizował „Giełdę Promocji Absolwentów Politechniki Częstochowskiej”

Giełda to możliwość zaprezentowania studentom, pracownikom uczelni, mieszkańcom Częstochowy , a szczególnie młodzieży szkół średnich najlepszych wychowanków Politechniki Częstochowskiej wraz z ich osiągnięciami zawodowymi. Młodzieży szkolnej Giełda daje możliwość spotkania się z potencjalnymi pracodawcami o ugruntowanej, dobrej opinii, na niełatwym w dzisiejszych czasach rynku pracy.

Firma ELIKO po raz ósmy z rzędu zaprezentowała swoje produkty, wysoko cenione wśród Odbiorców w kraju jak i zagranicą. Rok bieżący to przede wszystkim poszerzenie oferty o elementy grzejne dla branży kolejowej i wprowadzenie grzałek do ogrzewania wody w zbiornikach ze stali szlachetnych.

Przez nasze stoisko przewinęło się wiele osób żywo zainteresowanych nowinkami, rozwiązaniami technicznymi i możliwościami wykorzystania grzałek w różnych dziedzinach przemysłu, co owocowało długimi rozmowami i wymianami poglądów na tematy techniczne.

Ze strony właścicieli ELIKO Państwa Elżbiety i Romana Mońka chcielibyśmy podziękować Organizatorom za profesjonalne przygotowanie Giełdy, oraz wszystkim naszym przemiłym Gościom za aktywny udział.

Zapraszamy na kolejną edycję Giełdy w przyszłym roku.

Giełda Promocji Absolwentów  Giełda Promocji Absolwentów  Giełda Promocji AbsolwentówAqua-Term Kijów
2013-06-02
aqua-term logo aqua-term1

Już po raz piętnasty, w dniach 14 – 17 maja 2013, w Kijowie na Ukrainie odbyły się Aqua-Therm Kijów - Międzynarodowe Targi Systemów Grzewczych, Wentylacji, Klimatyzacji, Systemów Wodnych i Sanitarnych, Technologii Ochrony Środowiska, Basenów i Energii Odnawialnej. To największe wydarzenie branży w tej części Europy od dawna ściąga profesjonalistów z całego świata zainteresowanych nowinkami z rynku ukraińskiego i nie tylko.

Doskonała opinia, którą cieszą się targi Aqua-Therm Kijów sprawia, że co roku odwiedza je blisko 50 tysięcy osób, w tym dealerzy, kupcy, instalatorzy, architekci i inni specjaliści związani z branżą. W trakcie ostatniej edycji 750 firm z 30 krajów świata zaprezentowało swoje produkty na ponad 31.000 m2 powierzchni wystawienniczej. Firmę ELIKO reprezentowali na tegorocznej edycji jej właściciele, Państwo Elżbieta i Roman Mońka.

O sukcesie targów świadczy fakt, że zdecydowana większość zeszłorocznych wystawców, w tym Właściciele Eliko potwierdziła już swoje uczestnictwo również w przyszłorocznej edycji Aqua-Therm Kijów.

 aqua-term2 aqua-term3 aqua-term4 aqua-term5 

aqua-term7 aqua-term8 aqua-term9