Na skróty:  aktualności grzejnik grzałki elementy grzejne Strona główna produkty nurkowe parnik grzejnik Katalog produktów grzałki zapytanie elementy grzejne Złóż zapytanie
 
Kim jest partner?
 Rejestracja jako partner

Partnerem ELIKO może zostać podmiot systematycznie dokonujący w naszej firmie zakupów w ilościach hurtowych. Należy przy tym pamiętać, że minimalna wartość zamówienia przy zakupach hurtowych wynosi 1500 PLN netto. Status partnera naszej firmy wiąże się z licznymi przywilejami. Zalogowany partner ma prawo korzystać z:

- dostępu do internetowych zasobów firmy ELIKO, w tym do bazy rysunków technicznych,
- możliwości składania zamówień przez Internet,
- możliwości składania zapytań dotyczących specjalnych elementów grzejnych za pomocą przygotowanych formularzy,
- możliwości wykorzystywania logo ELIKO oraz innych materiałów reklamowych w swoich kampaniach reklamowych,
- bezpłatnego doradztwa technicznego
- bezpłatnego transportu zamówionego towaru na terenie Polski.

Aby zostać partnerem ELIKO należy wypełnić i podpisać Handlową Umowę Partnerską. Rejestracja odbywa się tylko raz. Przy następnych kontaktach internetowych z naszą firmą partner posługuje się tylko loginem i hasłem. Rejestracja partnera musi zostać potwierdzona przez ELIKO.

Zarejestruj się już teraz i zacznij korzystać z przywilejów bycia naszym partnerem.


      

    
Kim jest klient?
 Rejestracja jako klient

Klientem ELIKO może zostać osoba fizyczna lub firma sporadycznie korzystająca z naszych usług. Ponieważ nie prowadzimy sprzedaży detalicznej produktów wytwarzanych seryjnie, spodziewamy się, że klientem będzie podmiot, który nie znalazł poszukiwanego wyrobu w naszej ofercie i jest zainteresowany złożeniem indywidualnego zlecenia na wykonanie określonego urządzenia.
Rejestracja jest jednorazowa. Później Klient w kontaktach internetowych z ELIKO będzie posługiwał się tylko loginem i hasłem.
Zarejestruj się już teraz i zacznij korzystać z przywilejów bycia naszym klientem.