Giełda Promocji Absolwentów Politechniki Częstochowskiej 2018

ELIKO na GIEŁDZIE PROMOCJI ABSOLWENTÓW POLITECHNIKI CZĘSTOCHOWSKIEJ

W dniach 03-04.12.2018 w Hali Sportowej Klubu Politechniki Częstochowskiej odbyła się Giełda Promocji Absolwentów SWPCz.

Firma ELIKO Państwa Elżbiety i Romana Mońka, po raz dziewiąty miała przyjemność zaprezentować dorobek mijającego 2018 roku, jak i podsumować mijające 35 lata działalności na rynku

Giełda po raz kolejny była znakomitą okazją do integracji środowiska związanego z Politechniką Częstochowską, wymiany biznesowych informacji oraz nawiązywania kontaktów handlowych i personalnych. Zaproszeni goście oraz właściciele Firm, mieli także niepowtarzalną okazję do merytorycznych rozmów z kadrą naukową Politechniki Częstochowskiej, toczonych przy stoiskach firmowych

W tym roku, stoisko naszej Firmy zostało sprofilowane na produkty do ogrzewania systemów EOR czyli grzałki do rozjazdów kolejowych. Z dumą mogliśmy zaprezentować nasze najnowsze rozwiązania takie jak: Płyta grzewcza elastyczna czy dzielone grzejniki zamknięć nastawczych.

Prezentacje multimedialne, nowoczesna stylistyka stoiska w kolorach firmowych przyciągały wielu zwiedzających, gości i naszych przyjaciół.

Coroczne spotkanie Absolwentów Politechniki Częstochowskiej, daje także możliwość przedstawienia ewentualnych ofert pracy zarówno dla studentów kończących Uczelnię, jak i jej absolwentów.

Wzorem lat ubiegłych wydany został katalog zawierający informacje o firmach prezentujących się na Giełdzie.

Dziękujemy serdecznie wszystkim gościom Giełdy którzy zaszczycili nas swoją obecnością.