Praca w Eliko

Elektromechanik utrzymania ruchu
8 sty 2024
Częstochowa (okolice), Konopiska (pow. częstochowski)

ELIKO MOŃKA Spółka Komandytowa, lider w swojej branży, produkuje setki referencji produktów. Elementy grzejne wytwarzane są seryjnie w zautomatyzowanych liniach produkcyjnych. Projektujemy i produkujemy wyroby zarówno dla OEM jak i dla Aftermarket. Nasi klienci to fabryki i dystrybutorzy branży ogrzewnictwa, branży AGD, branży elektro-instalacyjnej, branży OZE oraz branży kolejowej. Wszystkie elementy grzejne ELIKO MOŃKA Spółka Komandytowa są produkowane w Polsce i charakteryzują się najwyższą jakością.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Utrzymanie ciągłości produkcji
  • Bieżące przezbrojenia, regulacje i rozruch maszyn
  • Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii mechanicznych, elektrycznych, sterowania i układów automatyki maszyn
  • Cykliczne przeglądy i konserwacje
  • Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu ich eliminacji
  • Modernizacja istniejących i instalacja nowych maszyn

Wymagamy

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Wiedza w zakresie elektryki / elektroniki przemysłowej
  • Doświadczenie w zakresie mechaniki i ślusarstwa
  • Wykształcenie o profilu elektryka, automatyka, mechanika lub pokrewne
  • Umiejętność analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek oraz określania przyczyn awarii maszyn i urządzeń
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Umiejętność obsługi urządzeń kontrolo - pomiarowych
  • Mile widziane doświadczenie w branży AGD, FMCG lub Automotive

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę
  • Interesującą pracę w firmie poszukującej innowacyjnych rozwiązań
  • Stałe godziny pracy
  • Otwartość na zmiany

Jak aplikować

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez załączenie dokumentu CV do poniższego formularza.