Praca w Eliko

Inżynier Elektryk
27 kwi 2020
Częstochowa (okolice), Konopiska (pow. częstochowski)

ELIKO MOŃKA Spółka Jawna, lider w swojej branży, produkuje kilkadziesiąt rodzajów grzałek oraz elementów grzejnych wytwarzanych seryjnie. Ponadto realizujemy indywidualne zamówienia na wykonawstwo grzałek nietypowych, oferując naszym klientom fachowe doradztwo i pomoc projektanta.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów (kobiet i mężczyzn) na stanowisko:

Opis stanowiska

  • projektowanie grzałek elektrycznych
  • obliczanie parametrów grzałek (moc, napięcie, wymiary, itp.)
  • przeprowadzanie prób i testów konstrukcyjnych i technologicznych
  • tworzenie rysunków technicznych produktów
  • doradztwo techniczne i ofertowe dla klientów w zakresie nowo-projektowanych / nietypowych produktów
  • codzienny kontakt z działem produkcji
  • wsparcie technologiczne dla pracowników
  • wprowadzanie działań korygujących i zapobieganie niezgodnościom

Wymagamy

  • doświadczenie zawodowe w konstruowaniu produktów elektrycznych lub w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • bardzo dobra znajomość zagadnień elektrycznych
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość branży elektrycznej
  • wykształcenie elektryczne
  • umiejętności stosowania narzędzi do projektowania/modelowania
  • znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w branży AGD, FMCG lub Automotive

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę
  • Interesującą pracę w firmie poszukującej innowacyjnych rozwiązań
  • Stałe godziny pracy
  • Otwartość na zmiany

Jak aplikować

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez załączenie dokumentu CV do poniższego formularza.