Praca w Eliko

Inżynier Jakości
16 sty 2023
Częstochowa (okolice), Konopiska (pow. częstochowski)

ELIKO MOŃKA Spółka Jawna, lider w swojej branży, produkuje kilkadziesiąt rodzajów grzałek oraz elementów grzejnych wytwarzanych seryjnie. Ponadto realizujemy indywidualne zamówienia na wykonawstwo grzałek nietypowych, oferując naszym klientom fachowe doradztwo i pomoc projektanta.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów (kobiet i mężczyzn) na stanowisko:

Opis stanowiska

  • obsługa niezgodności wewnętrznych i reklamacji do dostawców
  • utworzenie systemu kontroli wejściowej dla komponentów
  • monitorowanie działań korygujących i zapobiegawczych u dostawców
  • utworzenie systemu kontroli bieżącej produkcji
  • wprowadzanie działań korygujących, identyfikacja przyczyn niezgodności i wprowadzanie działań zapobiegawczych w fabryce
  • planowanie jakości produktów wg norm branżowych
  • inicjowanie działań doskonalących poziom jakości oraz konstrukcję wyrobów (projekt - walidacja - produkcja seryjna)
  • planowanie jakości procesu produkcji elementów grzejnych
  • integracja nowych i doskonalenie istniejących metod kontroli wyrobów w procesie produkcji
  • promowanie jakości i zmian wewnątrz firmy

Wymagamy

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • bardzo dobra znajomość narzędzi jakości (8D, 5Why, Ishikawa, PFMEA & CP)
  • umiejętność stosowania metod kontrolno-pomiarowych
  • znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w branży AGD, FMCG lub Automotive
  • komunikatywność
  • asertywność

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę
  • Interesującą pracę w firmie poszukującej innowacyjnych rozwiązań
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w tym awansu
  • Miłą atmosferę w młodym dynamicznym zespole
  • Pełen pakiet socjalny
  • Dostępność darmowych napoi
  • Miejsce parkingowe
  • Możliwość nieustannego rozwoju
  • Dostęp do najnowszych technologii produkcji
  • Stałe godziny pracy
  • Otwartość na zmiany
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Realny wpływ na rozwój produktów oraz rozwój firmy

Jak aplikować

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez załączenie dokumentu CV do poniższego formularza.