Praca w Eliko

Magazynier
16 sty 2023
Konopiska

ELIKO MOŃKA Spółka Komandytowa, lider w swojej branży, produkuje setki referencji produktów. Elementy grzejne wytwarzane są seryjnie w zautomatyzowanych liniach produkcyjnych. Projektujemy i produkujemy wyroby zarówno dla OEM jak i dla Aftermarket. Nasi klienci to fabryki i dystrybutorzy branży ogrzewnictwa, branży AGD, branży elektro-instalacyjnej, branży OZE oraz branży kolejowej. Wszystkie elementy grzejne ELIKO MOŃKA Spółka Komandytowa są produkowane w Polsce i charakteryzują się najwyższą jakością.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

MAGAZYNIER

Opis stanowiska

• Przyjmowanie dostaw materiałów

• Identyfikacja, transport wewnętrzny i wydawanie materiałów z magazynu do produkcji

• Analiza zamówień pod względem dostępności wyrobów gotowych

• Przygotowywanie i kompletacja wysyłek

• Praca z radioskanerem (kolektorem danych)

• Praca z systemem ENOVA

Wymagamy

• Doświadczenie w pracy w magazynie w dużej firmie

• Umiejętność obsługi systemów klasy ERP

• Umiejętność obsługi radioskanerów

• Zdolności analityczne

• Dokładność i skrupulatność

• Umiejętność pracy pod presją czasu

• Komunikatywność

Oferujemy

• Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę

• Interesującą pracę w firmie poszukującej innowacyjnych rozwiązań

• Stałe godziny pracy w trybie stacjonarnym

• Otwartość na zmiany

Jak aplikować

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez załączenie dokumentu CV do poniższego formularza.