Praca w Eliko

Przedstawiciel handlowy - język niemiecki
4 maj 2020
Częstochowa (okolice), Konopiska (pow. częstochowski)

ELIKO MOŃKA Spółka Jawna, lider w swojej branży, produkuje kilkadziesiąt rodzajów grzałek oraz elementów grzejnych wytwarzanych seryjnie. Ponadto realizujemy indywidualne zamówienia na wykonawstwo grzałek nietypowych, oferując naszym klientom fachowe doradztwo i pomoc projektanta.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów (kobiet i mężczyzn) na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy z językiem niemieckim

Opis stanowiska

  • Aktywne poszukiwanie nowych partnerów biznesowych - sieci dystrybucyjnych - na rynku niemieckim, austriackim i szwajcarskim
  • Budowanie trwałych relacji z powyższymi klientami
  • Przygotowywanie ofert i negocjacje umów handlowych
  • Prezentacja produktów i doradztwo
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Nadzór nad realizacją, poprawnością i terminowością dostaw
  • Udział w spotkaniach biznesowych i targach
  • Tłumaczenie dokumentacji technicznej na język niemiecki

Wymagamy

  • Znajomość niemieckiego, austriackiego i / lub szwajcarskiego rynku branży instalacyjno-grzewczej lub elektrotechnicznej
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność organizowania pracy własnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i celów sprzedażowych

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę
  • Interesującą pracę w firmie poszukującej innowacyjnych rozwiązań
  • Stałe godziny pracy w trybie stacjonarnym
  • Otwartość na zmiany

Jak aplikować

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez załączenie dokumentu CV do poniższego formularza.