Praca w Eliko

Specjalista ds. Zakupów i Logistyki
17 sie 2021
Częstochowa (okolice), Konopiska (pow. częstochowski)

ELIKO MOŃKA Spółka Jawna, lider w swojej branży, produkuje kilkadziesiąt rodzajów grzałek oraz elementów grzejnych wytwarzanych seryjnie. Ponadto realizujemy indywidualne zamówienia na wykonawstwo grzałek nietypowych, oferując naszym klientom fachowe doradztwo i pomoc projektanta.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów (kobiet i mężczyzn) na stanowisko:

Opis stanowiska

  • planowanie oraz realizacja zakupów materiałów produkcyjnych i nieprodukcyjnych
  • realizacja polityki budżetowej w zakresie zakupów materiałowych
  • wprowadzanie faktur zakupowych do systemu ENOVA
  • kontakty z dostawcami, w tym negocjacje cen i warunków handlowych
  • monitorowanie i utrzymanie stanów magazynowych materiałów produkcyjnych w celu utrzymania ciągłości produkcji
  • wprowadzanie danych podstawowych dla materiałów w systemie ENOVA

Wymagamy

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku w dużej firmie (min. 2 lata)
  • Znajomość systemów ERP zarządzania produkcją oraz magazynem (np. ENOVA, SAP, OPTIMA)
  • Zdolności analityczne
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, logistyczne lub techniczne
  • Znajomość zasad Lean Manufacturing
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę
  • Interesującą pracę w firmie poszukującej innowacyjnych rozwiązań
  • Realny wpływ na kształtowanie procesu zakupów w firmie
  • Stałe godziny pracy
  • Otwartość na propozycje usprawnień procesów produkcyjnych i nieprodukcyjnych

Jak aplikować

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez załączenie dokumentu CV do poniższego formularza.