Historia

„Eliko" jest spółką rodzinną istniejącą na rynku od ponad 30 lat. Założona w 1981 r. przez mgr inż. Romana Mońka firma produkuje obecnie kilkadziesiąt rodzajów grzałek i elementów grzejnych produkowanych seryjnie. Realizujemy również indywidualne zamówienia na wykonawstwo produktów nietypowych, oferując naszym klientom fachowe doradztwo i pomoc projektanta.

Systematycznie unowocześniane zaplecze techniczne pozwala nam wyprodukować od początku do końca każdą grzałkę o długości do 6,5 metra. W naszej produkcji wykorzystujemy drut oporowy znanej na całym świecie firmy KANTHAL oraz oferujemy grzałki wykonane z różnych elementów, jak np. rurka miedziana, żaroodporna, kwasoodporna, wypełnione tlenkiem magnezu.

Wysoką jakość i przystępną cenę naszych produktów potwierdzić może kilkuset stałych odbiorców, wśród których są m.in. znani i cenieni producenci sprzętu AGD, firmy budowlane, a nawet przedsiębiorstwa komunikacji miejskiej. Nasze elementy grzejne cieszą się bardzo dobrą opinią także na rynkach zagranicznych. Współpracujemy z dużymi przedsiębiorstwami holenderskimi, litewskimi, łotewskimi i ukraińskimi.

Otwarta na potrzeby klienta i wysoce profesjonalna kadra umożliwiła nam zdobycie wielu prestiżowych nagród i certyfikatów. Szczycimy się prawem używania znaku CE potwierdzającym zgodność naszych wyrobów z dyrektywami europejskimi. Otrzymaliśmy także przyznawany przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej w Businnes Centre Club. Medal Europejski za projektowanie grzałek rurkowych, dzięki czemu firma „Eliko" została wpisana do Wielkiej Księgi Medalu Europejskiego.

W 2003 roku uzyskaliśmy certyfikat jakości ISO 9001:2000, który jest potwierdzeniem starannie i konsekwentnie wdrożonego i utrzymywanego Systemu Zarządzania Jakością.

Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Odpowiadamy w języku polskim, rosyjskim i angielskim.

Napisz

info@eliko.pl

lub zadzwoń

34 328 23 21

34 328 20 45

34 328 37 48

34 328 20 44 - faks

Formularz kontaktowy